Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

muzycy - zespół muzyczny na bankiety, koncerty, imprezy plenerowe, eventy i inne imprezy ,, Quartet Tangonetta"

Przejdź do treści

Menu główne:

Waldemar Goliński (ur.1972) - jest absolwentem Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie ad. Jarosława Pietrzaka. Jeszcze podczas studiów odbywał tourne koncertowe po Europie i Azji, koncertując z muzykami z Japonii , Rosji, Słowacji i Niemiec. Był także przez dwa lata koncertmistrzem Akademickiej Orkiestry Symfonicznej. W Polsce współpracuje z Teatrem Operetki Wrocławskiej, Filharmonią Zielonogórską, Jeleniogórska i Wrocławską. Jako członek zespołu Krzysztofa Mrozińskiego, koncertował z takimi gwiazdami estrady jak: Zbigniew Zamachowski, Ewa Bem, Janusz Radek czy Piotr Rubik.


Arkadiusz Gembara - jest absolwentem Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie akordeonu Piotra Dziubka Zdobywca nagród i wyróżnień Nagroda Prezydenta Miasta Rybnika za szczególne osiągnięcia artystyczne
I miejsce za kompozycje piosenki „Modlitwa o Katyniu” w ramach poezji śpiewanej w Żorach, II i III miejsce w Makroregionalnych Konkursach Akordeonowych w Raciborzu, III miejsce w XI Śląskim Konkursie Akordeonowym w Zabrzu. Współpracował także z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Od 2006 współpracuje z firmą Absonic jako kompozytor, aranżer oraz edytor. Prowadzi też działalność pedagogiczną oraz artystyczną, współpracuje z firmami wydawniczymi, z dyrygentami, kompozytorami oraz muzykami na różnym szczeblu artystycznym.


Janusz Lewandowski - muzyk, kontrabasista. Absolwent „Jazzu i Muzyki Estradowej” na Uniwersytecie Zielonogórskim w klasie profesora Jacka Niedzieli. Od wielu lat z powodzeniem koncertuje w kraju i za granicą grając na kontrabasie ale również na gitarze basowej. Inspiracji szuka w wielu gatunkach muzycznych: jazz, folk, bluegrass, piosenka poetycka ale również muzyka klasyczna czy teatralna. Muzycy z którymi współpracował: Mirosław Czyżykiewicz, Krzysztof Kiljański, Marek Dyjak, Igor Jaszczuk, Dagmara Korona, Marek Andrzejewski, Jerzy Filar. Zespoły: Old Friends Orchestra, CzasNaGrass, Rivendell, Mikulscy Quartet Będ, Zbigniew Czwojda Orchestra. Teatry: Klinika Lalek z Wolimierza oraz Teatr Nasz z Michałowic.zespole Old Friends Orchestra-Jerzego Szymaniuka brał udział w projektach z takimi artystami jak: Ewa Uryga, Janusz Szrom, Krzysztof Kiljański, Zbigniew Lewandowski, Eryk Kulm, Maciej Sikała, Piotr Baron, Adam Wendt, Jerzy Główczewski.


Edward Piniuta - absolwent Akademii Muzycznej im.Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. W okresie studiów współpraca z Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji Z.Górnego.Trzy lata współpracował z kabaretem B.Smolenia i K.Jaślara. Od 1985 roku muzyk solista Filharmonii Zielonogórskiej im.T.Bairda. Obecnie szef grupy perkusji. Długoletni muzyk Big Bandu Uniwersytetu Zielonogórskiego środowisku muzycznym Zielonej Góry związany również z Lubuskim Biurem Koncertowym (Dixieland Orchestra, Quotlibet Orchestra).

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego